Sayfa Başına Dön

ingilizce dersleri

Çocuklarımızın küçük yaştan itibaren İngilizce ile tanışmaları onların ilköğretim yaşantısında alacakları İngilizce eğitimine çok iyi bir temel sağlayacaktır. Bu nedenle okulumuzda her gün çocuklarımız dikkat sürelerine göre İngilizce öğretmenimiz eşliğinde İngilizce kelimeler ve şarkılar öğrenirler.

müzik eğitimi

Bütün çocuklar müziği severler. Küçük yaşlardan itibaren iyi müzikle beslenirlerse büyüyünce müzik sanatçısı olmasalar bile iyi müziği seçen ve seven bireyler olacaklardır. Bu amaçla haftada bir gün müzik öğretmenimiz ve piyano eşliğinde şarkılar öğreniyor dans ediyor ve ritim çalışmaları yapıyoruz.

dans eğitimi

Dans etmek, çocuğun kendini ifade etmesinin alternatif bir yoludur. Çocuğunuzun seçtiği dans türü ne olursa olsun, dans etmek çocuğun öz güvenini, duygusal gelişimini ve fiziksel gelişimini destekler.Sağlıklı büyümesine yardımcı olur.

boyama & resim

Çocuklarımızın el kaslarını geliştirmeye yönelik eğlenceli resim çalışmaları ve hayal güçlerini kullanarak yaptıkları serbest resim çalışmaları görülmeye değer.

drama

Çocuklarımızın eğlenerek katıldıkları ve eğlenirken öğrendikleri drama etkinliklerinin etkili bir şekilde uygulanabilmesinde öğretmenlerimiz önemli bir role sahiptir.

eğitici oyunlar

Eğitim amaçlı özenle seçtiğimiz, öğretmenlerimiz eşliğinde yapılan zeka geliştirici ve keyif dolu oyunlarımızla eğleniyoruz.

satranç eğitimi

Satranç oynayan çocuklar sportmenliği öğrenir. Satranç, kazandığında alçakgönüllü olmayı ve yenildiğinde vazgeçmemeyi öğretir.Satranç, erken yaşta da kolaylıkla öğrenilebilen eğlenceli bir oyundur.

piyano eğitimi

Bilim adamlarının yaptıkları araştırmalar göstermiştir ki; özellikle erken çocukluk döneminde başlayan piyano eğitimi çocuklarımızın matematik zeka gelişimine çok büyük katkılar sağlamaktadır.Piyano eğitimi 5 ve 6 yaş grubumuzda ki çocuklarımızda ilgileri ve yetenekleri doğrultusunda bireysel olarak yapılan seçmeli bir etkinliğimizdir.

bale eğitimi

Bale eğitimi 5 ve 6 yaş grubumuzda ki çocuklarımızın isteği, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda verilmektedir.

folklör eğitimi

Çoçuklarımızı yöresel halk oyunumuz olan folklör eğitmenlerimiz ile erken yaşda gelişimine ve yöresel danslarımızla buluşma şansına ulaşmakdadır.

jimnastik eğitimi

Özellikle okul öncesi dönemde ki Çocukların hareketliliğine bağlı olarak kas ve kemik yapıların güçlenmesi çok önemlidir. Çocuklarımız jimnastik dersimiz sayesinde daha sosyal ve dışa dönük bireyler olarak yetişirken aynı zamanda bedenlerini de doğru kullanmayı öğrenirler.